DSV_wizka_1

Biurowe

DSV- siedziba główna w Polsce

Inwestor

DSV Real Estate Warsaw Sp. z. o.o.

Siedziba główna DSV w Polsce to budynek biurowy, budowany na potrzeby własne Inwestora. Projekt wyróżnia przestronne atrium o charakterystycznej zakrzywionej geometrii, biegnące przez wszystkie kondygnacje, spajające w całość przestrzenie biurowe. Atrium przykryte jest świetlikiem o bardzo dużej powierzchni. Dzięki temu wnętrze budynku jest świetnie doświetlone. Wokół atrium zlokalizowano liczne powierzchnie wspólne do pracy i odpoczynku, sprzyjające integracji.

Na każdej kondygnacji znajdują się miejsca do spożywania posiłków z możliwością wyjścia na zewnętrzny taras. Budynek wyposażony jest w kantynę oraz siłownię do użytku własnego pracowników. Wszystkie te elementy zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu przyjaznego i komfortowego środowiska pracy.

Silnym akcentem wnętrza są mostki przerzucone przez atrium na każdej kondygnacji.

Podobna paleta materiałów jak w innych budynkach DSV, z białymi balkonami, drewnem naturalnym oraz żelbetowymi kolumnami, utrzymuje wspólną estetykę architektoniczną i wzmacnia niepowtarzalną tożsamość marki.

Fasada frontowa jest w pełni przeszklona, co stanowi dodatkowe doświetlenie powierzchni wewnętrznych. Takie ukształtowanie wnętrza budynku powoduje, że otwiera się on w naturalny sposób na teren otaczający.

Na zewnątrz budynek obudowany jest charakterystycznymi aluminiowymi kasetonami elewacyjnymi, które poprzez swoją budowę redukują bezpośrednie światło słoneczne i nadają dynamiki bryle.