Wacker_1

Przemysłowe

Wacker Maszyny Budowlane

Inwestor

Wacker – Maszyny Budowlane/Highway Construction Plant

Budynek biurowo-magazynowy wykonany w Ożarowie Mazowieckim róg ul. Poznańskiej i Umiastowskiej składa się z dwukondygnacyjnego budynku biurowego o wymiarach zew. 18,35 x 19,10 m. i hali warsztatowo-magazynowej o wym. zew. 25,2 m. x 44,4 m. zrównanych wysokością i połączony w jeden obiekt.

Wspólny wjazd dla samochodów osobowych i ciężarowych znajduje się od ul. Umiastowskiej. Na terenie przewidziano 32 miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz place manewrowe dla samochodów ciężarowych. Wzdłuż ul. Poznańskiej zaprojektowano mur oporowy z nasypem w kierunku budynku, wyrównującym poziom jezdni ulicy Poznańskiej z poziomem posadzki w hali i budynku biurowym.

Ściany zewnętrzne budynku biurowego będą wykończone okładziną systemową elewacyjną z płyt aluminiowych zharmonizowaną ze ścianą warstwową typu „sandwich” budynku warsztatowo-biurowego. Powtarzalny element okienny dodatkowo podkreśli jednorodność obu budynków. Konstrukcje budynku biurowego są słupkowo płytowe natomiast hal – blachowe dwuteowe jednoprzęsłowe w 7.20 m.