TOR-INK_wizka_1

Biurowe

Inkubator Przedsiębiorczości STARTER

Inwestor

Miasto Gdańsk

Projektowana inwestycja polega na realizacji budynku biurowego z częścią szkoleniowo konferencyjną. Budynek został zaprojektowany jako 5 i 3-kondygnacyjny z jednokondygnacyjnym wspólnym garażem podziemnym. Budynek dostępny jest od strony ulicy Lęborskiej.

Budynek w części wyższej zaprojektowano jako kombinację ścian pełnych, wykończonych cegłą oraz fasad szklonych, natomiast fasada części niższej budynku zaprojektowana w całości jako szklona.

Podcięte partery w wyższej części budynku ozdobione są szklanym kolorowym dachem. Linia kolorowego szkła kontynuuje się także dalej w części hallu wejściowego i wyższej części elewacji budynku 3-kondygnacyjnego.

Budynki zaprojektowane jako biura na wynajem. Duża elastyczność przestrzenna i wyposażenie techniczne zapewnia możliwość stworzenia w nich nowoczesnego biura klasy A - w dowolnym układzie, zarówno otwartego jak i z podziałem na pokoje.

Budynek ma 5 kondygnacji nadziemnych, 1 kondygnację garażową mieszczącą 145 miejsc parkingowych. Powierzchnia użytkowa to 10414 m2