AIG_GRZ_foto_3

Biurowe

Grzybowska Park

Inwestor

White Star Real Estate

Obiekt znajdujący się przy ul. Grzybowskiej jest spekulacyjnym budynkiem biurowym, którego każda kondygnacja w zależności od uwarunkowań rynku może zostać podzielona na określoną liczbę najemców.

Obiekt zaprojektowano tak aby fasada frontowa stanowiła pierzeję ul. Grzybowskiej i podkreślała jej śródmiejski biurowo usługowy charakter. Wysokość fasady frontowej wynosi 26,0m a cofnięte ostatnie piętro budynku dochodzi do wysokości 29.90 m. Główne wejście do budynku znajduje się w okolicy północno wschodniego narożnika. Parkowanie w budynku rozwiązane jest przy pomocy garaży podziemnych, dwukondygnacyjnych, do których wjazd i wyjazd poprowadzony jest istniejącym podjazdem od południa. Od tej strony znajduje się podjazd dla samochodów dostawczych, samochodów wywożących nieczystości i zapleczowe wejście do budynku.

W zależności od stron świata zaprojektowano dwa typy elewacji. Elewacje przeszklone znajdują się od strony północnej, natomiast od zachodu, wschodu i południa zaprojektowano elewacje pełne z oknami.