TOR-ARK_foto_1

Biurowe

Arkońska Business Park

Inwestor

Torus Sp. z o.o.

Jest to zespół budynków w skład którego wchodzi 5 budynków biurowych oraz jeden hotel.Działka jest skomunikowana w 3 ogólno dostępnych ulic : Arkońskiej, Śląskiej i Lęborskiej.

Cały projekt był etapowany. 1 etap to 2 budynki biurowe posadowione na wspólnym parkingu podziemnym. 2 etap to 3 budnyki w stakim samym schemacie. Uzupełnienie kwartału stanowi budynek hotelowy oraz Inkubator Przedsiębiorczości STARTER także zaprojektowany przez naszą pracownię.

Elewacje zaprojektowane zostały jako kombinacje szklanych fasad oraz pełnych ścian ceglanych z oknami owijającymi się ma bryłach budynków.

Kondygnacja parteru w strefie wejściowej jest cofnięta z lica budynku, zaznaczenie wejścia zaprojektowano w formie kolorowego, świecącego baldachimu, który owija się wokół budynku tworząc kolorową wstążkę. Poszczególne budynki oznaczono różnymi kolorami.

Każdy budynke zaprojektowano w podobnym schemacie ale nie ma dwóch identycznych.

Budynki są przeznaczone na wynajem powierzchni biurowej, z maksymalną elastycznością powierzchni, w połączeniu z wysokiej jakości infrastrukturą techniczną, zapewniają zdolność do nowoczesnego biura klasy A w dowolnym układzie biurowym, czy to na planie otwartym, w dzielonych pokojach lub w kombinacji.